Чи можна вагітним ходити в басейн узимку?

“Я зараз на п’ятому місяці вагітності. Досі плаваю в басейні – маю річний абонемент. З настанням холодів стало важче збиратися, більше мерзну, зрештою, боюся впасти на вулиці. Скажіть, будь ласка, чи можна вагітним ходити в басейн узимку?”

Ілона Кисіль, м. Львів


Марія Малачинська, в.о. директора Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення:
– Щодо санітарно-гігієнічних умов львівських басейнів, то, думаю, всі вони дотримані. Загалом усе залежить від самопочуття і здоров’я жінки при надії: якщо вона добре почувається і дільничний акушер-гінеколог не бачить жодних протипоказань (проблем із тиском, загрози викидня тощо), відвідувати басейн узимку можна! 

Читайте також
Роз'яснення експерта, чи можна вагітним подорожувати літаком?

Зрештою, у львівських басейнах є тренери, які розробляють вправи для кожного, хто має абонемент, в тому числі й для вагітних. Майбутні матері, які ходять у басейн, знають про них, тому навантаження на них допустиме. 
Єдине застереження – плавання під час третього триместру, коли живіт суттєво збільшується і жінці стає важче рухатися! З цього часу варто ходити в басейн не самій, а, приміром, із чоловіком. Адже вагітній треба подати руку, допомогти вийти з води, пильнувати, щоби вона не впала на вулиці, підтримати в транспорті.
З третього триместру короткочасна фізична активність повинна змінюватися таким же короткочасним відпочинком.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4414 / 3.96MB / SQL:{query_count}