Як схуднути після народження дитини?

“Кілька місяців тому я народила первістка. За вагітність набрала 10 кілограмів. І оскільки грудьми вже майже не годую, замислилася над тим, що час худнути. Що тільки не робила – все марно. Порадьте, будь ласка, як схуднути після народження дитини?”

Ірина Яструб, м. Львів


Марія Воляник, фітнес-тренер:
– Перед початком худнення варто пригадати, чому ви набрали стільки кілограмів під час вагітності. Можливо, їли за двох, усе підряд, хоча в цьому й не було потреби. Можливо, надто мало рухалися, і через те з’явився жир на животі, талії та стегнах. А можливо, у вас це спадкове. То все впливає на результат!
Звісно, найкраще, якщо ви запишетеся в спортзал, де з вами займатиметься кваліфікований фітнес-тренер. Але якщо не маєте часу на такі заняття, намагайтеся менше їсти і більше рухатися. Віддавайте перевагу овочам і фруктам, пийте побільше рідини, виключіть з раціону смажене, жирне. 
Споживайте варені та запечені в духовці страви. Не їздіть ліфтом – ходіть східцями, частіше прибирайте в помешканні, особливо за допомоги порохотяга, виходіть на піші прогулянки з візочком. 
Підберіть відповідний комплекс рухів самостійно зі спеціальних видань або ж купіть відеодиск з вправами для молодих мам і почніть займатися два-три рази на тиждень (якщо важко викроїти годину для повноцінного тренування, розбийте його на 15-хвилинні впродовж дня).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.1992 / 4.05MB / SQL:{query_count}