Як позбутися відкладення солей на шиї?

“Багато часу проводжу за комп’ютером. Щороку ближче до зими відчуваю, що шия починає “тріщати”. Лікар радив піти на масаж. Відбув курс. Хребет не турбує, а от шия … Порадьте, будь ласка, як можна позбутися відкладення солей у шийному відділі хребта?”

Сергій Розвадовський, м. Львів


Віталій Петровський, невролог:
– Основними причинами виникнення таких проблем є традиційні для всіх хвороб хребта передумови – неправильне харчування і малорухливий спосіб життя. 
Першим та найефективнішим методом лікування цих недуг на ранніх стадіях є масаж. Щоправда, його повинен робити тільки фахівець! Звичайно, одного масажу замало. Необхідно відновити роботу організму в цілому. 
Для цього варто почати провадити активний спосіб життя, додержувати певних дієт, робити перерви в роботі за комп’ютером, виконувати нескладні вправи – кілька рухів головою вправо-вліво покращать кровообіг у шийному відділі хребта. 
Народні засоби допомагають, але тимчасово. Потрібен постійний нагляд лікаря, дотримання дієти і режиму. Заняття нетравмувальними видами спорту в цьому випадку також будуть дуже доречними. Однією з причин відкладення солей є надлишок білкової їжі, яку організм не може засвоїти повністю. 
Так що обмежте споживання жирного м’яса, риби, прянощів і соусів (особливо томатної пасти).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3954 / 3.96MB / SQL:{query_count}