Як дожити до ста років?

Чинники, які впливають на довголіття

* Спадковість. Згадайте своїх родичів: чи є серед них довгожителі? Якщо так, то вітаємо, у вас хороші гени! Якщо ваші бабуся або дідусь перейшли 100-річний рубіж, ви також маєте шанс жити довго.
* Коло спілкування. Науковці переконують: люди, у яких велике коло спілкування, живуть набагато довше за своїх соціально ізольованих ровесників. Дослідники стверджують, що особи, пов’язані спільними інте­ресами, довше підтримують контакт у зрілому віці.
* Пізні пологи. Донедавна вважалося, що жінка повинна стати мамою до 30 років. Цей вік лікарі називали найкращим для народження дітей. Але останні дослідження показують, що жінки, які народили після 40, частіше святкують столітній ювілей. Жінки, які народили в 35 – 40 років, також живуть довше.
* Спокій і ще раз спокій. Науковці зауважили, що люди, які дожили до ста років, зазвичай були дуже врівноваженими і не піддавалися паніці.
* Жодного зайвого кілограма. Одним із чинників довголіття є контролювання ваги: серед довгожителів рідко зустрічаються товсті або ж надміру худорляві люди.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.7401 / 4.05MB / SQL:{query_count}