Надто небезпечний сухий кашель

Що треба знати про пневмонію, аби не захворіти на цю важку вірусну недугу

Щороку в світі реєструють майже 155 мільйонів випадків захворювання на пневмонію у дітей!Кожні 15-20 секунд одна дитина помирає від цієї хвороби. 
Запалення легенів є причиною смерті приблизно 1,4 мільйона дітей віком до п’яти років, що становить у світі 18 відсотків всіх випадків смерті малюків цього віку.
В Україні і світі 12 листопада є Днем боротьби з пневмонією. “Найчастіше причиною вірусної пневмонії – хвороби, для якої характерний запальний стан легенів, є гостре респіраторне захворювання, як правило, грип. Недуга супроводжується вираженою інтоксикацією. Хворого лихоманить, нудить, він блює, його починають боліти м’язи, суглоби і очні яблука”, – зазначає голов­ний епідеміолог департаменту охорони здоров’я Львівщини Наталія Тімко. 
З її слів, при вірусній пневмонії досить швидко розвивається нежить із сухим кашлем, який може переходити у вологий з виділенням мокротиння. 
“А якщо в мокротинні є гній, це свідчить про приєднання бактеріальної інфекції. При важкому перебігу хвороби з’являється біль у грудях і задишка”, – додає епідеміолог, інформує прес-служба департаменту.
Вберегтися від цієї страшної недуги можливо за допомоги таких простих заходів, як регулярний профілактичний огляд, здорове харчування, активний відпочинок на свіжому повітрі, здоровий спосіб життя та своєчасна вакцинація.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7252 / 4.07MB / SQL:{query_count}