Які продукти допоможуть наростити м’язи?

“В тренажерному залі я, відверто кажучи, новачок, бо силовими вправами займаюся лише другий місяць. Моя мета – накачати м’язи. Чув, що в цьому є помічною певна дієта, але яка саме – не знаю. Порадьте, будь ласка, які продукти допоможуть наростити м’язи?”

Василь Сліпець, м. Львів


Іван Смолій, спортивний тренер:
– Щоб збільшити об’єм мускулатури, вам насамперед потрібне регулярне фізичне навантаження, а ще добрий відпочинок і сон. Проте їжа для чоловіків, які часто займаються в тренажерних залах, також відіграє чималу роль.
Існують певні рослини і продукти, які можуть пришвидшити нарощування м’язів. Харчування в такому випадку повинне бути різноманітним, збалансованим. Важливо, аби до раціону входила білкова їжа. 
Наприклад, до продуктів з високим вмістом рослинного білка належать горіхи, насіння, квасоля, боби, пивні дріжджі, шпинат, сир, молочні продукти, а до продуктів, багатих на тваринний білок, – індичина, курятина, телятина, яловичина, свинина і риба. Голов­не, аби вони були свіжі, бо м’ясо містить ферменти, які руйнують амінокислоти білка.
Для збільшення м’язової маси заживайте вітаміни, особливо гру­пи B, та мікроелементи – цинк (стимулює омолодження клітин), калій (впливає на внутрішньоклітинне дихання та інші обмінні процеси) і магній (покращує витривалість м’язів).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7155 / 4.08MB / SQL:{query_count}