Що варто їсти у жовтні

Фахівці визначили, в яких саме продуктах восени найбільше вітамінів

Найкориснішими з городини, як з’ясу­валося, тепер є капуста, гарбуз і буряк. Проте не слід забувати і про ягоди калини.  
– Капуста. Ця, здавалося б, звична для нас городня рослина є джерелом великої кількості корисних речовин, містить вітаміни А, К, D і чимало клітковини. Антиоксиданти, що є у ній, знижують ризик розвитку ракових пухлин.
– Гарбуз. Найбільшою його цінністю є повний набір найнеобхідніших вітамінів, яких потребує наш організм восени. До прикладу, вітамін В успішно бореться з утомою, вітамін С є головною зброєю проти застудних захворювань, унікальний вітамін К впливає на згортання крові, вітаміни А і Е сповільнюють процес старіння і водночас зміцнюють імунітет. 
Гарбуз дуже корисний гіпертонікам, містить багато води, тому дуже легко засвоюється. Споживати його можна як сирим, так і вареним. А гарбузовий сік добре заспокоює нервову систему.
– Буряк. Містить багато корисних речовин, зокрема антиоксиданти, які здатні запобігти серцево-судинні та хронічні недуги. Насичений червоний колір цього коренеплоду пов’язаний з високим вмістом бетаніну – речовини, що допомагає уникнути раку шкіри та легень.
– Калина. Ягоди калини є потужним джерелом вітаміну С. Крім того,  в них містяться вітаміни К і Р. Перший допомагає у згортанні крові і є дуже корисним для серцево-судинної системи, а другий дозволяє організму добре засвоювати аскорбінову кислоту. Калина є чудовим засобом боротьби з важкими застудними захворюваннями. 
Дуже помічна при лікуванні бронхіту, запалення легенів, гострих респіраторних захворювань. Ягоди калини добре засвоюються і полегшують роботу шлунково-кишкового тракту. Калину можна споживати в будь-якому вигляді, у тому числі й додавати до страв. Найсильніший лікувальний ефект має відвар ягід.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.8151 / 4.06MB / SQL:{query_count}