Здоров’я дитини – понад усе!

У Львові відкриють новий діагностичний центр для дітей

фото: прес-служба ЛМР
У Львівській міській комунальній дитячій лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4, зовсім скоро, 6 листопада, відкриють надсучасний діагностичний центр. У ньому працюватиме обладнання останнього покоління, аналогів якого у Львові поки що немає, повідомляє прес-служба Львівської міськ­ради.
Засновником центру є благодійний фонд “Дитяча лікарня майбутнього”. Заклад, на базі якого відкриють центр, благодійний фонд обирав на конкурсній основі. Львівська комунальна дитяча лікарня потрапила до трійки фіналістів і стала переможцем.
У новому діагностичному центрі буде апарат комп’ютерної томографії, магнітно-резонансний томограф, три ультразвукові сканери (один із них – портативний). Отож пацієнтам із західного регіону тепер вже не треба буде їхати на складні обстеження до Києва чи за кордон. 
Загальна вартість апаратури та ремонтних робіт у приміщенні становитиме понад 50 мільйонів гривень. Центр буде недержавною, неприбутковою установою і працюватиме за принципом благодійної організації. Вартість послуг у ньому не перевищуватиме середньоринкового рівня. У ньому безкоштовно прийматимуть дітей, які перебувають на лікуванні у комунальній дитячій лікарні та потребують термінового обстеження.
В планах керівництва – залучення коштів на купівлю сучасного мамографа, денситометра та інших апаратів, які дозволять розшити спектр діагностичних послуг, що їх надаватиме центр. “Високотехнологічні медичні послуги допоможуть нам у швидкій діаг­ностиці. Такого центру нам давно бракувало, бо дотепер, щоби поставити правильний діагноз, ми часто возили дітей до інших клінік!” – наголосив головний лікар комунальної дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.
Зі слів директора Центру медичних інновацій NOVO Наталії Климович, перевагами згаданого обладнання є висока швидкість проведення дослідження, що разом з новими технологіями суттєво зменшує променеве навантаження. Але найголовніше – це висока точність результатів, що є запорукою встановлення правильного діагнозу та вибору ефективного курсу лікування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8322 / 4.08MB / SQL:{query_count}