Ця недуга не оминає й жінок…

Коштом Світового банку на Львівщині закуплять нове обладнання для полегшення лікування онкохвороб у жінок

Світовий банк дасть 10 мільйонів доларів для профілактики, ранньої діагностики та підвищення ефективності лікування онконедуг у жінок, повідомляє прес-служба Львівської обл­держадміністрації. 
Гроші на реалізацію проекту надійдуть уже з січня 2015 року, і за умови їх ефективного використання Світовий банк готовий надавати фінансову підтримку регіону в значно більших розмірах!
Зі слів т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського, завдяки реалізації цього проекту лікувальні заклади області отримають сучасне діагностичне обладнання, а персонал пройде навчання. Згідно з проектом, зусилля будуть спрямовані на боротьбу з раком молочної залози та шийки матки. Найсучасніше обладнання (скринінгові мамографи, кольпоскопи, апарати УЗД) закуплять для трьох скринінгових центрів Львівщини, що є в Дрогобичі, Червонограді та Самборі, а також для обласного скринінгового центру на базі Львівського державного регіонального лікувально-діагностичного онкологічного центру.
Як уже повідомлялося, працівники цих установ пройдуть відповідне навчання. Для всіх лікувальних установ області на районному рівні запровадять комп’ютеризований реєстр жіночого населення та забезпечать матеріалами для забору мазків цитологічного скринінгу хвороб шийки матки.
У Львівському державному регіональному лікувально-діагностичному онкологічному центрі  планують встановити діагностичне обладнання нового покоління (апарат МРТ, багатозрізовий апарат КТ, мамограф з можливістю 3D-томосинтезу, сцинтиграфічне обладнання SPECT-CT, УЗД-системи для діагностики мамографічно щільних випадків, цифрову діагностичну апаратуру, лікувальне устаткування для операційних та для моніторингу пацієнтів – операційні столи, операційні лампи, моніторингові системи, наркозні апарати, відеолапароскопічне устаткування та ін.), а також впровадять технологію рідинної цитології.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6965 / 4.07MB / SQL:{query_count}