Що найчастіше провокує кишкові інфекції та харчові отруєння в дітей?

“Моєму синові три з половиною роки. В садок він ще не ходить, на вулиці бавиться лише під моїм наглядом, у пісочниці не сидить. Проте ледь не щотижня в нього виникають проблеми зі здоров’ям: то нудить, то болить живіт, то дитина блює... Лікарі щоразу запевняють, що це або харчове отруєння, або кишкова інфекція. Скажіть, будь ласка, що найчастіше провокує кишкові інфекції та харчові отруєння в дітей?”

Ольга Герасименко, м. Львів


Світлана Стахурська, лікар з гігієни дітей та підлітків Львівського міського відділу ДУ “Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”:
– Упродовж чотирьох місяців цього року гострі кишкові інфекції підхопило 809 львів’ян. Серед недужих 78 відсотків – діти до 17 років. Найбільше хворих малюків у віці до чотирьох років, які не відвідують дошкільні заклади.
Основними причинами виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей є порушення гігієнічних вимог в процесі приготування та зберігання їжі в хатніх умовах. Спровокувати такі проблеми зі здоров’ям можуть кондитерські вироби, які готують про запас, та молочні продукти.
Не варто годувати дитину салатами, тістечками чи тортами, купленими в супермаркеті. Дитяча їжа повинна бути свіжою, щойно приготовленою, а не зберігатися певний час у холодильнику. Тож не лінуйтеся куховарити, якщо дбаєте про здоров’я своїх дітей!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1638 / 4.07MB / SQL:{query_count}