З якими хворобами не беруть до війська?

“Моєму синові невдовзі виповниться 18, він уже студент, інколи вечорами підробляє. Нещодавно дізнався, що в Україні відновили призов на строкову службу. До армії забиратимуть хлопців від 18 до 25 років. Але річ у тім, що мій син має певні проблеми зі здоров’ям. Тому хотів би дізнатися, з якими хворобами не беруть до війська?”

Микола Славінський, м. Львів


Марія Калита, сімейний дільничний лікар:
– На військову службу в Збройні сили України не беруть хлопців зі СНІДом, сифілісом, гепатитом, венеричними хворобами, розумово відсталих. В армії не місце інвалідам всіх груп, тим, у кого плоскостопість і тим, що мають хвороби, які дають ускладнення: серцеві недуги, підвищений артеріальний тиск, виразка шлунка тощо. 
Не бачити війська тим, в кого нетримання сечі (енурез), але тільки після виявлення цього захворювання. В армію можуть не взяти хлопця, який має проблеми з вагою, зором, слухом. Захворювання дихальних шляхів також перешкоджають службі в армії. Емфізема, туберкульоз, запалення легенів, бронхіт, астма та інші схожі захворювання будуть причиною відстрочки або виключення зі списку призовників. 
Не візьмуть на службу і через відсутність десяти і більше зубів на одній щелепі (із заміщенням їх знімним протезом), відсутність восьми кутніх зубів на одній щелепі, чотирьох корінних зубів на верхній щелепі з одного боку та чотирьох кутніх зубів на нижній щелепі з другого.
18.02.2015 15:49
martinuyk68@gmail.com

Добрий день .мого чоловіка забирають а армію з діагнозом хронічний панкреатит в стадії загострення .але з такім діагнозом скрізь пишуть що не беруть .він на дієті і таблетках постійно.що нам робить куди звертатися.дякую.


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7424 / 4.17MB / SQL:{query_count}