Кому корисна редиска?

“До цього часу наша сім’я ще не купувала ні помідорів, ні огірків, ні молодої капусти, ні редиски. Нещодавно зауважила, що сільські бабусі почали продавати власну городину, серед якої є редиска. Дуже втішилася, що нарешті зможемо купувати якісні та корисні плоди. Скажіть, будь ласка, які вітаміни є в редисці, кому вона корисна?”

Анна Прокопенко, м. Львів


Зоряна Завада, голова Асоціації дієтологів Львівщини:
– Редиска – дуже корисна, особливо в період весняного авітамінозу. Вона не лише позитивно впливає на імунну систему, але й є чудовим антидепресантом, містить вуглеводи, білки, азотисті речовини, вітаміни, мінеральні солі та фітонциди – природні антибіотики, які у профілактиці застуди – найкращі помічники. 
Є в ній і речовини, що сприяють розрідженню крові. Вживання редиски запобігає розвиток багатьох захворювань серцево-судинної системи, в тому числі ішемічну хворобу серця і атеросклероз. Не бажано їсти редиску тим, в кого спостерігається загострення хронічних недуг шлунка. Тобто якщо маєте виразку або гастрит, то редиску варто споживати не частіше одного разу на тиждень. 
Крім того, надмірне захоплення цією городиною може позначитися на роботі щитоподібної залози.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7314 / 4.07MB / SQL:{query_count}