Як позбутися подразнення шкіри після гоління?

“Щоразу після гоління шкіра на моєму обличчі червоніє, на ній з’являється подразнення. Чого тільки не робив – нічого не допомагає… Може, я неправильно голюся? Порадьте, будь ласка, як правильно це робити і як позбутись подразнення шкіри після гоління?”

Ігор Мазур, м. Львів


Марта Гальцева, косметолог-дерматолог:
– Подразнення після гоління можна позбутись (або принаймні суттєво зменшити), додержуючи певних правил. Насамперед придбайте якісну бритву. Якщо використовуєте одноразові леза, змінюйте їх досить часто: під час гоління бритва зрізує не лише кінчики волосин, а й захоплює трішки шкіри. Тупе лезо збільшує ризик появи подразнення і порізів. Саме тому змінювати леза варто щонайчастіше.
Не голіться насухо! Завжди використовуйте воду. А ще краще робіть це в душі – тепла вода розширює пори, полегшуючи процес видалення волосин. Для гладкого та ефективного гоління замість мила раджу використовувати хороший гель або піну для гоління. Багато таких засобів містять спеціальні інгредієнти, що пом’якшують шкіру і полегшують гоління, зокрема алое і вітамін Е. До речі, голитися бажано в два етапи: спочатку – за ростом волосся, потім – проти нього. Після гоління шкіру обличчя бажано змастити зволожувальним лосьйоном для тіла, який допоможе мінімізувати сухість та свербіж. 
Ви кажете, що робили все, але позбутися подразнення не вдалося? Дайте шкірі кілька днів на відновлення, перш ніж голитися знову. До речі, іноді подразнення після гоління можна сплутати зі серйозними шкірними проблемами. Якщо воно виникає постійно – краще піти до дерматолога.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.8610 / 4.06MB / SQL:{query_count}