Як уникнути харчових отруєнь?

“В теплу пору року, коли шкідливі бактерії розмножуються досить швидко, дуже легко отруїтися чи підхопити кишкову інфекцію, пов’язану зі споживанням продуктів харчування та питної води, у яких є збудники різних захворювань. Мене цікавить, як можна уникнути харчових отруєнь?”

Ольга Петрівна, Львівська область


Уляна Федоряченко, головний спеціаліст епідеміологічного відділу ГУ ДСЕС у Львівській області:
– За перший квартал цього року кількість людей, що підхопили гострі кишкові інфекції, справді збільшилася у 1,2 рази порівняно з аналогічним торішнім періодом (1378 проти 1083 випадків). Питома вага захворілих дітей до 17 років – 79,6 відсотка. 
Основними причинами спалахів інфекції є нехтування елементарних правил особистої гігієни, порушення технологій приготування їжі, зберігання харчових продуктів у антисанітарних умовах, без належного температурного режиму. Чинниками передавання інфекції є готові страви, молоко і молочні продукти, кондитерські вироби, які готують, так би мовити, про запас. 
Отож, із метою профілактики кишкових інфекцій та харчових отруєнь варто: не вживати продуктів та напоїв при найменшій підозрі щодо псування чи протермінування; не купувати продукти харчування на стихійних ринках або у незнайомих осіб; не готувати страви на кілька днів (приготовані бажано спожити одразу ж), тримати їх у холодильнику не більш ніж дві години; перед споживанням овочі та фрукти необхідно добре вимити під струменем чистої води, а якщо даєте їх дітям – обшпарити; для пиття і приготування їжі використовувати воду з централізованих джерел постачання або ж питну пляшкову; перед приготуванням їжі та перед її споживанням завжди мити руки з милом; не допускати, аби до помешкання потрапляли мухи.
При виявленні перших ознак кишкової інфекції (нудоті, болю в шлунку та болю голови) необхідно терміново звернутись до найближчого лікувального закладу. Самолікування небезпечне для здоров’я!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2210 / 4.07MB / SQL:{query_count}