Не втрачайте шанс народити дитину!

Свідома молодь Льво­ва закликала ук­­ра­їнців відверто поговорити про те, звідки беруться діти і чому в багатьох малю­ків відбирають шанс поя­витися на світ

Для цього студенти-пси­хо­логи Львівського на­­ціо­нального університету ім. І. Франка спільно з We Ci­nema Studio створили со­­ціальний відеоролик на під­тримку народжуваності, аби повернути жінкам сміливість ставати матерями. 
Для цього обрали новий підхід: акцентували увагу не на аборті, а на зворушливих радощах батьківства, кажуть організатори. До речі, у зйомках ролика взяли участь справжні батьки зі своїми малюками, а розмова базувалася на єдиному запитанні –  “Якою ви бачите свою дитину?”.
“Весь спектр почуттів і цілком новий вищий вимір щастя, відповідальність, яка дає сили,  – ось те, що вразило нас під час зйомок. У бесіді молоді батьки розкривалися, по-новому осмислювали, яким просторим і динамічним став їхній світ з появою дитини. Інколи навіть знімальній групі було важко стримати емоції”, – ділиться враженнями режисер відео Теодор Нещадим.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5140 / 3.96MB / SQL:{query_count}