Такі підступні кишкові інфекції

У Львові знову активізувалися гострі кишкові інфекції. Від початку року кількість недужих порівняно з аналогічним торішнім періодом зросла на 21,3%

Більшість із них становлять діти до 17 ро­ків, повідомляє Львівське міське управління Держсанепідслужби у Львівській області.
“Кишкові інфекції є наслідком споживання продуктів харчування, придбаних на стихійних ринках, у місцях несанкціонованої торгівлі, тих, що пройшли недостатню термічну обробку. Більшість спалахів виникає через проведення масових урочистостей, здійснення мандрівок та подорожей, активний відпочинок на природі, біля річок без дотримання правил гігієни. Збудниками кишкових інфекцій можуть бути різноманітні віруси, бактерії та їх токсини. Сприйнятливість людей до кишкових недуг досить висока. Особливо часто вони спостерігаються у дітей, тому що в малюків захисні сили організму слабші та й гігієнічні навички недостатні”, – зазначають в міському управлінні Держсанепідслужби у Львівській області.
Щоб запобігти гострі кишкові інфекції, епідеміологи радять дотримуватися простих санітарних правил: не купувати продукти у несанкціонованих місцях торгівлі, на стихійних ринках; перед їдою і після їзди в громадському транспорті, відвідин туалету ретельно мити руки з милом; перед споживанням свіжі овочі та фрукти ретельно мити і ошпарювати; добре просмажувати (проварювати) м’ясо, птицю, яйця і морепродукти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5362 / 3.96MB / SQL:{query_count}