Чому з плоскостопістю не беруть до армії?

“Недавно мені прийшло повідомлення з військкомату, що мене викликають на загальні збори. Зі собою треба було мати паспорт і медичну картку. Але під час обстеження у мене виявили плоскостопість. Знаю, що з такою проблемою до війська не потрапити, та дуже хочу бути корисним державі. Скажіть, будь ласка, чому з плоскостопістю не беруть до армії?”

Андрій Захарченко, м. Червоноград


Юрій Острянський, ортопед-травматолог:
– Плоскостопість – одна з причин, через яку можуть не взяти до війська. Річ у тім, що в нормальному стані людська стопа має зведення у вигляді арки, яка є своєрідним амортизатором при ходьбі. Коли м’язи перестають утримувати стопу в правильному положенні, починає розвиватися плоскостопість.
Солдатське взуття має пласку підошву, що ще більше деформує стопи і може стати причиною нестерпного болю. І якщо такі чоботи або черевики носитиме призовник, який уже має плоскостопість, то з часом він узагалі не зможе ходити! При цьому постраждають колінні, тазостегнові суглоби і поперековий відділ хребта. Саме тому плоскостопість потребує невідкладного лікування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2373 / 4.07MB / SQL:{query_count}