Чого не варто їсти чоловікові?

“Нещодавно дізнався цікавий факт: виявляється, смажена картопля і м’ясо негативно впливають на чоловічу силу. Чи це так? І взагалі, чого не варто їсти чоловікам?”

Валерій Луговий, м. Городок


Уляна Тимчук, дієтолог:
– Так, це правда. Смажене м’ясо і картопля містять особливі жири. Накопичуючись в організмі, вони знижують рівень тестостерону. Відмовитися варто й від соленого, вудженого, солодощів (сексуальний потяг можуть пригнічувати продукти, що містять велику кількість цукру), солодких газованих та енергетичних напоїв. До того ж вони ще й збільшують навантаження на судинну систему.
Крім того, представникам сильної статі не бажано споживати їжу, яка містить велику кількість вуглеводів, бо вони підвищують рівень серотоніну в крові, який знижує сексуальний потяг. Не захоплюйтеся стравами з картоплі, рису, макаронами. Не зловживайте кавою (особливо розчинною), спиртним. Бо якщо  малі дози цих напоїв стимулюють потенцію, то перебір негативно позначається на ній. 
Відмовитися варто й від напівфабрикатів, їжі швидкого приготування, бо вона не лише не потрібна чоловікові, а й з часом стає небезпечною для здоров’я. Сюди можна додати ще й м’ясо із гормонами та ковбасні вироби, які з кожним роком містять щораз менше м’яса та більше різних шкідливих добавок.
Не варто часто їсти яйця (в них багато різних гормонів і холестерину, що може негативно впливати на дітородну функцію), соєві продукти (містять фітоестрогени – рослинні аналоги жіночого статевого гормону), білий дріжджовий хліб і здобу, споживати олію у великих кількостях (найбільше знижує тестостерон соєва, кукурудзяна та лляна, менше – соняшникова) і пити жирне молоко (особливо незбиране, що містить природний коров’ячий естроген).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6550 / 4.08MB / SQL:{query_count}