Рух – це життя

У Львові відомий спортсмен Олександр Шимко проведе марафон з оздоровчої ходьби

Сьогодні та завтра, 8 і 9 лютого, активні пенсіонери Львова матимуть змогу побувати на практичному занятті з оздоровчої ходьби та взяти участь у марафоні в центрі міста. Про переваги здорового способу життя на власному прикладі пенсіонерам розкаже професійний спортсмен, заслужений тренер України, автор унікальної оздоровчої методики Олександр Шимко.
Прийти на семінар з оздоровчої ходьби від Олександра Шимка уже зголосилися понад 100 львів’ян похилого віку, повідомляє прес-служба ЛМР. Дводенний семінар з оздоровчої ходьби за участі Олександра Шимка відбудеться у спортивному залі СШ №90 (вул. Антоненка-Давидовича, 2) з 10.00 до 16.00. А сама врочиста оздоровча ходьба – 9 лютого біля оперного театру (початок о 12.00).
“Така зацікавленість свідчить, що наші пенсіонери дійсно хочуть бути здоровішими. Саме тому створюємо можливості для різних вікових категорій львів’ян, де б поєднувалися цікаве дозвілля, користь для здоров’я і задоволення від спілкування”, – зазначає координатор заходу Олексій Кучеренко.
Пенсіонери, які бажають взяти участь у семінарі чи марафоні, можуть телефонувати на номери: 297-1000; (093) 832-77-48 або писати на victoria.galas18@gmail.com.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.5905 / 3.96MB / SQL:{query_count}