Які продукти і вітаміни корисні чоловікам?

“Мій робочий настрій на нулі. Додому приходжу пригнічений, знервований. Вечорами посиджу перед телевізором і відразу ж лягаю спати. У мене, напевно, авітаміноз. Скажіть, будь ласка, які продукти і вітаміни корисні чоловікам?”

Іван Пинда, м. Львів


Оксана Рильська, терапевт:
– Для міцного здоров’я і перемог на особистому фронті чоловік повинен споживати багато різних вітамінів. Головним джерелом чоловічого здоров’я є вітамін А (позитивно спливає на стан усіх слизових оболонок, бере активну участь у виробленні статевих гормонів). Його багато в моркві, солодкому перці, гарбузі, куразі, цитрусових, петрушці, плодах шипшини, яловичій печінці, маслі, молоці, жовтку.
Корисні й вітаміни В1 та В2 (регулюють діяльність нервової системи, беруть участь у вуглеводному обміні, засвоєнні білків та жирів, утворенні гемоглобіну, відповідають за загальну енергію та сексуальний потяг). Їх нестача робить чоловіка дратівливим, призводить до слабкості м’язів. Основними джерелами цим вітамінів є молоко і молочні продукти, вівсяна та гречана каші, пісне м’ясо, печінка, риба, гриби, боби, зелений горошок, арахіс, фундук, волоські горіхи, картопля. Збадьоритися та урятуватися від чоловічого непліддя допоможе аскорбінова кислота (вітамін С). Споживайте свіжу і квашену капусту, червоний солодкий перець, моркву, зелень петрушки, цитрусові. 
Проте одним із найважливіших вітамінів, які забезпечують належну роботу репродуктивної системи чоловіків, є вітамін Е, що міститься у різних видах горіхів та насіння.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9327 / 4.07MB / SQL:{query_count}