Гіпертоніків поменшало?

В Україні на 30 відсотків зменшилася кількість викликів швидкої медичної допомоги при гіпертонічному кризі

Це пов’язано з реалізацією пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, повідомляє прес-служба МОЗ України.
“В Україні щорічно реєструють понад 110 тисяч інсультів та понад 50 тисяч інфарктів, і цей показник знижуватиметься, – зазначив головний позаштатний терапевт МОЗ України Василь Нетяженко. – У рамках пілотного проекту завдяки активній роботі лікарів студентів, викладачів, засобів масової інформації, громадяни більше дізналися про профілактику серцево-судинних захворювань, зокрема про гіпертонію і можливість отримання ефективних ліків від цієї хвороби з суттєвою знижкою”.
З його слів, одним із прикладів успішної реалізації проекту є той факт, що за останні півроку на 30 відсотків зменшилася кількість викликів швидкої медичної допомоги при гіпертонічному загостренні. Задля уникнення кризу головний терапевт країни радить гіпертонікам вести активний спосіб життя, відмовитися від самолікування і більше часу проводити на свіжому повітрі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4252 / 3.96MB / SQL:{query_count}