Ще нам тільки цього бракувало!

Україна в списку країн, у яких може виникнути спалах поліомієліту

Більшість українських дітей через недовіру батьків до системи охорони здоров’я та якості вакцин не мають обов’язкових щеплень. В Україні спостерігаються спалахи захворювання на кір, як зараз у Рівненській області, фіксують випадки дифтерії. Високим є ризик завезення й поліомієліту, повідомляє Радіо Свобода.
“22 жовтня цього року незалежний комітет із моніторингу поліомієліту в  рамках ініціативи з ліквідації вірусу поліомієліту опублікував звіт, в якому Україна –  у так званому червоному колі. Тобто є країною, яку супроводжує високий ризик. До цього ж переліку  потрапили Ємен, Центральноафриканська Республіка, Уганда, Сирія, Ліван, Йорданія, Південний Судан, Ірак, Малі та Джибуті. А тепер до нього входить і Україна”, – повідомила представник ВООЗ.
Нагадаємо, що найкращим захистом від контрольованих інфекційних хвороб визнана вакцинація. Завдяки їй можна запобігти майже 3 млн смертей щороку! Разом із цим 63% загальної кількості летальних випадків серед дітей пов’язані з інфекційною патологією, якої можна уникнути шляхом проведення вчасних планових щеплень.
У середньому 350 українських дітей щороку помирає від інфекцій, які можна запобігти з допомогою вакцинації. В Україні, відповідно до Національного календаря щеплень, обов’язковими є щеплення від 10 інфекційних хвороб – дифтерії, правця, кашлюку, кору, паротиту, поліомієліту, туберкульозу, гепатиту В, краснухи та гемофільної інфекції.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6990 / 4.05MB / SQL:{query_count}