Недугу легше запобігти

У нашій області під час профілактичної акції виявили 32 випадки раку шийки матки та 91 випадок раку простати

Людський організм здатний приховувати симптоми хвороб. Гінекологічні недуги – одні з найбезсимптомніших, тож дізнатися про їх існування можна тільки за регулярного огляду лікаря. 
Під час акції з ранньої діагностики раку шийки матки на Львівщині оглянули більш ніж 52 тис. жінок. Патології діагностували у 1 тис. 534-ох, у 45-ти запідозрили рак, у 32-ох – рак виявили, повідомила прес-служба Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Приблизно таку ж кількість жінок (більш ніж 52 тис.) оглянули й під час профілактики раку грудної залози. Патологічні стани виявили у 2 тис. 234-ох, провели 286 мамографій. Цитологічно рак грудної залози діагностували в 34 жінок.
Нещодавно на Львівщині відбулася й акція з раннього виявлення онкопатологій статевої сфери в чоловіків. Цього року вперше у Львівському державному регіональному лікувально-діагностичному цент­рі безкоштовно проводили обстеження на простатоспецифічний антиген. Всього оглянули майже 10 тисяч пацієнтів. Рак простати виявили в 91-го, 113 скерували у спеціалізовані відділення для уточнення діагнозу та подальшого лікування.
З метою виявлення раку яєчка оглянули 794 хворих (в 11 запідозрили пухлину). Їх скерували у спеціалізовані відділення для проведення обстеження та визначення методів лікування. Також при оглядах виявили 13 хворих з пухлинами в сечовому міхурі та 5-ох з пухлинами в нирках.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0450 / 4.06MB / SQL:{query_count}