Разом проти раку молочної залози

Гравці львівського футбольного клубу агітуватимуть чоловіків краще дбати про своїх жінок

Щогодини у двох жінок в Україні діагностують рак молочної залози, а одна жінка помирає. Головна причина – запізніле звернення до лікарів. Змінити ситуацію, тобто покращити статистику, взялися… чоловіки.
Напередодні Дня боротьби з раком грудей, який світова громадськість відзначає 20-го жовтня, футбольний клуб “Карпати“ долучився до соціального проекту “Чоловіки проти раку грудей“, який проводить Всеукраїнська громадська організація “Разом проти раку“, повідомляє ЗІК.
Під гаслом “Збережи кохану! Сходи з нею до мамолога!“ гравці львівського футбольного клубу почали агітувати чоловіків дбати про своїх жінок: коханих, сестер, дружин чи матерів.
“Над подібними проблемами я раніше навіть не задумувався. Але, послухавши фахівців, зрозумів, наскільки все це серйозно, і зробив для себе певні висновки. У мене є дружина, скоро у нас народиться друга дитина. Тому ми з нею обов’язково знайдемо один день, коли відкинемо всі справи, я візьму її за руку, нічого не питатиму, і ми підемо до мамолога, – зазначив один із лідерів львівських “Карпат“ Валерій Федорчук. – Я думаю, що не так важко кожному чоловікові знайти один день у рік, аби сходити з дружиною до лікаря та пеперевіритися. 
Адже це дозволить виявити хворобу, коли, не дай Боже, вона є, на ранній стадії, а, значить, і шансів її вилікувати буде набагато більше. Втім, ми повинні дбати не лише про своїх коханих дружин, а й про всіх рідних та близьких нам жінок. Насамперед я маю на увазі наших матерів, бабусь, сестер та решту родичів“.
 До теми                                        
Нещодавно у рамках проекту “Чоловіки проти раку грудей“, який організовує Всеукраїнська громадська організація “Разом проти раку“ спільно з Національною збірною України з футболу, кращі футболісти країни – Євген Коноплянка, Артем Федецький, В’ячеслав Шевчук, Андрій П'ятов, Віталій Мандзюк, Роман Безус – взяли участь у фотосесії та зйомці соціального ролика. 
Цю тему озвучили і під час відбіркового матчу до чемпіонату світу 2014 Україна – Польща, який відбувся у Харкові. Тепер до цього однозначно актуального соціального проекту “Разом проти раку“ приєднався і ФК “Карпати“.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6771 / 4.08MB / SQL:{query_count}