Діабет молодшає

Побільшало дітей із цукровим діабетом

В Україні щороку збільшується кількість дітей із цукровим діабетом. Зі слів головного ендокринолога Міністерства охорони здоров’я України професора Миколи Гульчія, на початку 2013 року в Україні зареєстрували 8 тис. 178 дітей, хворих на цукровий діабет, що становить 10,26 випадків захворювання на 10 тисяч дитячого населення, пише Уніан.
“Діабет молодшає. Упродовж п’яти років поширеність цукрового діабету в дітей зростає. Особливо це стосується дітей допідліткового віку (від народження до 14 років). Найшвидше зростає поширеність хвороби серед дітей віком до шести років. Це означає, що це захворювання є загальною проблемою. Вона стосується не лише медицини, а й харчування, занять фізичною культурою, спортивних навантажень. Це робота загальнолюдська”, – зазначив Микола Гульчій.
Він наголосив, що цукровий діабет має пандемічний характер у всьому світі та в Україні зокрема. “Сьогодні в Україні 1 млн 300 тис. хворих на цукровий діабет. За 10 років їхня кількість збільшилась з 1,6 до 2,9 випадків захворювання на 100 тисяч населення”, – додав професор.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.6837 / 4.05MB / SQL:{query_count}