Подбають про медиків

Реформа покращить соцзахист медичних працівників

Посилення соціального захисту медичних працівників – те, на що спрямована медична реформа в Україні. “Це мета, яку ми поставили перед собою, і будемо крок за кроком йти в напрямку збільшення заробітної плати медичних працівників, створення умов для їх роботи. Це буде принципом державної політики. Будемо забезпечувати і поступово виходити на високі європейські, світові стандарти”, – сказав Президент України Віктор Янукович минулого тижня в Луцьку, повідомляє УНІАН.
Зі слів глави держави, середня заробітна плата медичних працівників постійно збільшується. В Україні триває реформування системи швидкої допомоги. Зараз це пріоритетний напрямок, за рахунок якого можна значно знизити рівень смертності. На переконання Віктора Януковича, реформування медицини – процес тривалий, який вимагає збільшення обсягів фінансування галузі.
“Як відомо з досвіду багатьох країн, які проходили і проходять реформування медичної галузі, реформи відбуваються тоді, коли поступово збільшуються обсяги фінансування медицини, коли створюються умови… Розбудова цієї системи потребує дуже багато років. Ми знаємо, що сьогодні навіть найсучасніші країни не припинили модернізації медичної галузі, вона триває. А ми зробили тільки перший крок у цьому напрямку”, – сказав Президент.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8607 / 4.06MB / SQL:{query_count}