Профілактична акція

Львівські чоловіки можуть безкоштовно пройти обстеження на рак простати

З 16 по 30 вересня на Львівщині традиційно триватиме профілактична акція з виявлення онкозахворювань статевої сфери у чоловіків. Про це інформує прес-служба департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА.
За даними медиків, захворюваність на рак простати в Україні щорічно зростає, зокрема у Львівській області. В Україні офіційно зареєстрований показник захворюваності на РПЗ – 36,4 випадки на 100 тисяч чоловіків. Ця хвороба посідає друге місце серед головних причин смерті від злоякісних новоутворень у чоловіків.
В Україні за 2012 рік вперше виявлено 7 512 випадків раку простати, у Львівській області – 377. Найбільшу групу становлять пацієнти з 3-4 стадіями захворювання. Значний прогрес у світі щодо вчасної діагностики раку простати спостерігається у країнах, де в широких масштабах введено у практику скринінгове обстеження на простатичний антиген (PSA) чоловіків старших 40 років.
У багатьох приватних лабораторіях Львівщини проводять визначення PSA, однак цього року під час Днів профілактики патології чоловічої статевої сфери у Львівському онкологічному центрі по вул. Я.Гашека, 2а, кабінет уролога, 1 поверх  буде організоване безкоштовне обстеження чоловіків лікарем-урологом та безкоштовна діагностика на PSA.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0199 / 4.05MB / SQL:{query_count}