Медиків “озброять” кнопками

Кожного працівника “швидкої” до кінця року забезпечать тривожною кнопкою

На Львівщині невдовзі запрацює система “тривожної кнопки” для захисту персоналу швидкої допомоги. Її встановлять під час переобладнання карет для роботи в системі Єдиної диспетчерської служби екстреної допомоги Львівщини.
Зі слів головного лікаря Львівської станції швидкої медичної допомоги Наталії Поважук, потреба зумовлена тим, що в Україні були неодноразові напади на бригади швидкої допомоги, на лікарів. “Система “тривожна кнопка” виглядатиме так: і в машині швидкої допомоги, і у кожного працівника зокрема буде спеціальне обладнання. Це будуть радіостанції, рації, де буде вмонтована спеціальна кнопка. Пульт може бути і у працівників міліції, і у працівників станції швидкої медичної допомоги”, – зазначила медик.
Вона додала, що на станції сподіваються отримати таке обладнання ще цього року, оскільки роботи із облаштування Єдиної диспетчерської служби екстреної допомоги, які були їм доручені, вони виконали на 100%. Далі робота диспетчерської служби залежатиме від сервісного обладнання.
Як писала “Пошта”, лише за минулий рік трапилося щонайменше чотири випадки нападів на працівників “швидкої”. Останній стався у грудні минулого року. На санітара, який виносив хворого із під’їзду, напав п’яний чоловік і вибив йому два передніх зуби.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.5296 / 4.06MB / SQL:{query_count}