По стресу – шоколадом

Медики давно довели, що стреси знижують імунітет. І тоді ослаблений організм легко підхоплює усілякі віруси, особливо у холодну пору року.

Медики давно довели, що стреси знижують імунітет. І тоді ослаблений організм легко підхоплює усілякі віруси, особливо у холодну пору року. Тому нині, на порозі зими, рекомендують вживати продукти, які поліпшують настрій. Треба частіше їсти смачні фрукти. І навіть якщо ви ретельно стежите за вагою тіла, не відмовляйте собі у шматочку шоколаду. Бо у ньому є не лише речовини, які тонізують і поліпшують настрій, а й магній, що конче потрібний для формування імунітету.

Для зміцнення імунітету лікарі також рекомендують ехінацею, часник, родіолу рожеву, солодку, елеутерокок, лимонник, прополіс, маточне молочко тощо. Якщо ви вже захворіли, то ці речовини допоможуть швидше одужати.

В одному зубчику часнику міститься добова норма селену, дуже корисного для імунної системи. Якщо відчуваєте, що бацили все-таки потрапили в організм, слід зробити часникову інгаляцію, яка і носоглотку прочистить, і горло та дихальні шляхи підлікує, і одночасно імунітет поліпшить. Для інгаляції візьміть два зубчики часнику і розтовчіть на кашку, покладіть на поліетиленову кришку і пустіть корабликом у каструлю з окропом. Накрийтеся великим рушником і дихайте парами часнику, скільки зможете.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6516 / 4.07MB / SQL:{query_count}