Дитина померла від дифтерії

На цю небезпечну інфекційну недугу захворіло чотирирічне дитя у Пустоми­тівському районі. Як повідомила "Пошті" завідувач епідеміологічного відділу обласної СЕС Наталія Тімко, батьки відразу звернулися по медичну допомогу.

На цю небезпечну інфекційну недугу захворіло чотирирічне дитя у Пустоми­тівському районі. Як повідомила "Пошті" завідувач епідеміологічного відділу обласної СЕС Наталія Тімко, батьки відразу звернулися по медичну допомогу. Дитину госпіталізували у львівську міську інфек­ційну лікарню з діагнозом: дифтерія ротоглотки, ін­фек­ційний мононуклеоз. Лікарі робили все можливе, аби врятувати маленького пацієнта, але їхні зусилля були марними. У дитяти почалося ускладнення, воно померло. У цій родині є ще одна 14-річна дитина. Медики ретельно обстежили її, але бактерії дифтерії, на щастя, не виявили.

Цьогоріч, за словами Наталії Тімко, на Львівщині вже зафіксовано сім випадків захворювання на диф­терію, три з них - летальні. Торік недужих з таким діагнозом не було. Це небезпечне інфек­ційне захворювання передається повітряно-крапельним шляхом. Уберегтися від нього можна тільки щепленням. За даними МОЗ, в Україні за дев'ять місяців 2008 року на дифтерію захворіло 46 осіб, зокрема восьмеро дітей. Померло - п'ятеро осіб. Торік було дев'ять летальних випадків.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7961 / 4.07MB / SQL:{query_count}