Нові щеплення?

Обов’язковими можуть стати вакцинації від пневмонії, менінгококів та вірусу папіломи

Відповідно до рекомендацій ВООЗ, яка пропонує збільшити кількість обов’язкових щеплень, яких нині в Україні десять, робоча група з перегляду Національного календаря щеплень рекомендувала внести до нього ще три вакцини.
Йдеться про пневмококову вакцину, яку використовують фактично всі розвинені країни світу від пневмонії; менінгококову вакцину, що може забезпечити зниження захворювань у структурі менінгітів на 50% та вакцину проти папіломовірусу, що має суттєво вплинути на кількість захворювань на рак шийки матки, повідомили в прес-службі Міністерства охорони здоров’я.
Чи стануть ці щеплення обов’язковими, чи будуть рекомендованими, робоча група з перегляду Національного календаря щеплень вирішить після додаткових дискусій. Крім того, спеціалісти пропонують внести незначні зміни в терміни та інтервали проведення щеплень проти гепатиту В, для профілактики дифтерії, кашлюку, правця, для профілактики поліомієліту.
Узагальнені пропозиції для остаточного внесення змін в Національний календар щеплень робоча група має надати до початку вересня цього року.
21.08.2013 0:38
Ол Морозов

Коли зіткнулися з "побічними діями" щеплень (у сусідів після АКДС дитина стала довічно інвалідом), подивилися російський документальний фільм за участю вірусолога Г.Червонської про шкоду щеплень. Довго вирішували (у нас двоє дітей), і все-таки відмовилися від щеплень. Були сумніви. Але зараз не шкодуємо. Раніше, коли робили щеплення і манту, діти 3-4 рази за зиму хворіли на ГРВІ (застудою) з ускладненнями. Часом кашель не проходив по місяцю! Пили мікстури, ходили на інгаляції, довго сиділи на лікарняних. Як тільки припинили колоти цю гидоту, діти перестали хворіти взагалі, навіть під час епідемії грипу! Хто не вірить, можу показати мед. картки дітей! І взагалі, Бог створив людигу з усіма необхідними механізмами захисту. Так чи треба "удосконалювати" Його творіння?


16.08.2013 18:54
Mary Aronina

Пневмонія, менінгіт та папіломовірус дуже розповсюджені і достатньо небезпечні хвороби. Щеплення допоможе знизити рівень захворюваності ними та забезпечить більш легке протікання хвороб у разі зараження ними, завдяки сформованому заздалегідь імунітету. нічого поганого в прийнятті такого рішення не бачу.


16.08.2013 18:15
patriot030303@gmail.com

звичайно необхідно збільшувати кількість обов"язкових щеплень. майже у всьому світі ці вакцинації є обов"язковими! Через наш спосіб життя, погану екологію, шкідливі звички імунітет слабшає і йому необхідна допомога у боротьбі з вірусами!!!!!


Для того щоб залишити коментар необхідно
10.9778 / 4.19MB / SQL:{query_count}