Результат за 5 хвилин

Львівщина отримала експрес-аналізатори для діабетиків майже на мільйон

Львівська область отримала від благодійників 55 експрес-аналізаторів Clover A1C для визначення глікозильованого гемоглобіну у хворих на цукровий діабет – найважливішого лабораторного показника, що відображає якість лікування та стан компенсації цукрового діабету. Загальна вартість апаратів – 925,4 тис. грн, повідомили у прес-службі департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.
Дані апарати – благодійна допомога завдяки соціальному партнерству ендокринологічної служби області з Міжнародною діабетичною асоціацією України та данським виробником інсулінів, компанією “Ново Нордіск”,
За словами головного ендокринолога департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Юрія Вендзиловича, експрес-аналізатор Clover A1C є аналізатором закритого типу (повністю виключається втручання людського фактора при проведенні обстеження). Завдяки цьому можна отримати результат упродовж 5 хвилин. Для проведення дослідження використовується капілярна кров пацієнта (кров з пальця).
Прилади будуть встановлені у центральних районних лікарнях області, в поліклініках та лікарнях Львова
Отримані прилади будуть встановлені у центральних районних лікарнях області, в поліклініках та лікарнях Львова: клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, міській дитячій клінічній лікарні та в установах охорони здоров’я обласного підпорядкування: обласному ендокринологічному диспансері, обласній клінічній лікарні, обласній дитячій клінічній лікарні тощо.
Обстеження проводитимуть у кабінетах лікаря-ендокринолога – безпосередньо за місцем диспансерного спостереження за хворими, що зробить це важливе і якісне дослідження доступним для кожного хворого. Досі у медзакладах області не було жодного такого експрес-аналізатора. За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, на обліку в медичних закладах області перебуває 56 тисяч хворих на діабет.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.1080 / 4.08MB / SQL:{query_count}