Чи допомагають спеціальні пігулки приховати ознаки сп’яніння?

“В аптеках нині можна знайти безліч препаратів, які нібито здатні приховати ознаки вживання спиртного. Як говориться в рекламі, після їх заживання сміливо можна сідати за кермо автомобіля і не боятися інспекторів ДАІ. Та чи насправді ці таблетки дієві і чи безпечні для водія?”

Орест Милашко, м. Львів


Тарас Дзвоник, інспектор управління ДАІ у Львівській області:
– Керування в нетверезому стані надзвичайно небезпечне. Навіть незначна кількість спожитого алкогольного напою притупляє реакцію та швидкість думки. “Чарівні” пігулки не зроблять тверезою людину. Максимум, на що вони здатні, це перебити запах із рота. Але інспектори ДАІ звертають увагу на координацію рухів водія, чіткість мовлення, тремтіння рук і неадекватну поведінку.
Згадані таблетки не впливають на заміри алкотестера! Тож для безпеки самого водія, його пасажира та інших учасників дорожнього руху просимо не сідати за кермо в стані алкогольного сп’яніння, бо наслідки можуть бути фатальними. 
Лікарі також застерігають: не вживайте різноманітних рекламованих препаратів! Більшість із них недосліджена, невідомо, як саме вони впливають на слизову шлунка, що буде після всмоктування їх у кров. Тож важко передбачити, як ці засоби можуть вплинути на стан водія. Пам’ятайте, що спиртне і ліки несумісні!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.5730 / 4.07MB / SQL:{query_count}