Що робити хворим на серце в спеку?

“На календарі вже середина літа, а це означає, що надворі стає спекотніше. Ще торік у мене почались проблеми із серцем, та за кілька місяців з допомогою лікарів мені вдалося його підлікувати. Але проблема не зникла. Боюся, щоби самопочуття знову не погіршилося. Скажіть, будь ласка, що робити хворим на серце в спеку?”

Володимир Пенько, м. Львів


Марія Давимука, заступник головного лікаря з медичної частини Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного кардіологічного центру: 
– Якщо маєте проблеми із серцем, скоротіть час перебування на сонці до мінімуму. Тривале перебування під відкритими сонячними променями, а тим паче засмагання категорично заборонені! Якщо ви знаєте про свої проблеми, то, в принципі, повинні бути свідомі того, як поводитися у нестерпну спеку, які страви та напої протипоказані при вашому діагнозі та чим не варто займатись.
Не можна, наприклад, піддаватися навіть легким фізичним навантаженням, перебувати в задушливих приміщеннях, вживати велику кількість рідини. А перед тим як їхати на відпочинок, відвідайте кардіолога.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.2915 / 4.07MB / SQL:{query_count}