Як утамувати спрагу влітку?

“Коли настають спекотні дні, помічаю, що починаю вживати дуже багато рідини. Таке враження, що нічим не можу напитися. Особливо коли виконую якусь фізичну роботу. Порадьте, будь ласка, чим найкраще втамовувати спрагу влітку?”

Ігор Миколайчук, м. Дрогобич


Наталія Поважук, головний лікар Львівської станції швидкої допомоги:
– Мінімальна добова норма спожитої рідини для організму дорослої людини становить два літра. Найкраще вживати негазовану воду. Не варто тамувати спрагу холодними напоями, адже при різкому перепаді температури розширені кровоносні судини звужуються і переходять у стан спазму. Це може спричинити напад стенокардії, навіть інфаркт. 
Про холодне пиво краще забути до осені. Воно збільшує густину крові, змушує серце битися частіше, підвищує артеріальний тиск. Також варто уникати вживання спиртних напоїв, що створюють додатковий стрес для організму. 
До небажаних напоїв належать гранатовий і темний виноградний соки. Натомість гарячий чай без цукру допоможе розрідити кров і швидко втамувати спрагу. Віддавайте перевагу кислуватим натуральним сокам – апельсиновому чи грейпфрутовому.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6848 / 4.07MB / SQL:{query_count}