Як чоловікам доглядати обличчя?

“Жодними іншими косметичними засобами, окрім як гелі до та після гоління, ніколи не користувався. Але останнім часом помітив, що шкіра на обличчі стала дуже сухою і шорсткою. Порадьте якісь засоби догляду обличчя”.

Степан Гунько, м. Львів


Галина Переймибіда, дерматокосметолог Львівського обласного шкірвендиспансеру:
– Хоча чоловіча шкіра дещо відрізняється за будовою від жіночої, проте виконує ті ж функції та вимагає щоденного догляду. Продовжити молодість обличчя як чоловіків, так і жінок допоможе просте умивання двічі на добу і зволожувальний крем.
Для того, щоб шкіра була здоровою і мала гарний вигляд, її необхідно регулярно очищати та захищати. Вмиватися бажано не милом, а спеціальним очисником. Оскільки чоловіки регулярно голяться, то їхня шкіра подразнюється. Очисник бажано підбирати за типом шкіри, інакше це буде для неї неабиякий стрес. Багато чоловіків вважають за краще користуватися спиртовими лосьйонами, та набагато кориснішими для шкіри будуть м’які очищувальні гелі, що не містять спирту. Після цього шкіру обличчя варто змастити живильним кремом.
У спекотну погоду активно працюють сальні й потові залози. Змішуючись з пилом, вони порушують дихання шкіри, що спричиняє дискомфорт. У цьому допоможуть регулярні пілінги (злущування верхнього шару шкіри). Крім того, раз чи двічі на тиждень після звичайного очищення обличчя можна проводити глибоке, але делікатне з допомогою скрабу, який містить водорості та кристали ментолу. Він усуне чорні цятки і глибоко очистить пори. До того ж краб здатний запобігти вростанню волосків після гоління і, покращуючи кровообіг, зробить здоровішим колір шкіри на обличчі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7192 / 4.07MB / SQL:{query_count}