Від чого варто відмовитися чоловікові в період планування зачаття дитини?

“Одружився три роки тому. Тоді на першому місці в нашій сім’ї були кар’єра та відпочинок. А зараз хочемо, аби у нашій квартирі чимшвидше залунав дитячий сміх. Та перед тим, як народиться немовля, воліємо з дружиною обстежитися в лікарів та позбутися всіх шкідливих звичок. Порадьте, будь ласка, від чого варто відмовитися чоловікові в період планування зачаття дитини?”

Олег Каваранський, м. Львів


Василь Черепанин, уролог-андролог, головний позаштатний спеціаліст Департаменту Охорони здоров'я ЛОДА з сексопатології:
– Здоров’я батька майбутньої дитини не менш важливе, аніж здоров’я матері. Підготовка до вагітності повинна початися не пізніше, ніж за півроку до зачаття. За цей час подружжя має пройти повне медичне обстеження, щоб запобігти проблеми. Зокрема чоловікові рекомендую піти до андролога і уролога для виявлення можливих інфекцій, що передаються статевим шляхом, хронічного або гострого простатиту та оцінки спермограми. 
В період планування зачаття дитини представникам сильної статі треба відмовитися від спиртних напоїв та сигарет. Варто переглянути і раціон: споживати більше овочів, фруктів. А ось про сало забути! Бо воно, як і  жирні сорти м’яса, не додає чоловічої сили, а тільки сприяє ожирінню! Холестеринові бляшки на кровоносних судинах можуть перешкоджати кровотоку в чоловічому статевому органі і стати причиною зниження потенції!
А ще бажано не хворіти, не ковтати пігулок, не бігати марафони (краще перейти на легку ходьбу), не займатися екстремальними і травматичними видами спорту і не носити обтислу синтетичну спідню білизну.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.7623 / 4.07MB / SQL:{query_count}