Чому чоловіки бояться йти до уролога?

“Майже в усіх ЗМІ є інформація про те, що варто дбати про своє здоров’я, вчасно проходити медогляди. Я й сам розумію, що будь-яку хворобу легше запобігти, аніж лікувати. Проте піти перевіритися, наприклад, до уролога, не наважуюся. Стримує мене не так страх, як невідомість. Скажіть, будь ласка, чому ми, чоловіки, так боїмося урологів?”

Назар Оліярник, м. Львів


Василь Черепанин, уролог-андролог, головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА 
з сексопатології:
– Чоловіки бояться уролога, вважаючи, що він зробить їм боляче. Думають, що їх оглядатимуть лише ректально, а це… принизливо й огидно. Багато представників сильної статі й гадки не мають, що є ще й андрологи і сексопатологи.
Серед чоловіків поширена думка: якщо я задовольняю жінку, в мене чудова ерекція, то й проблем з чоловічим здоров’ям не маю. А коли жінка не вагітніє, у всьому звинувачують її. Проте це далеко не так! Ерекція та дітородна функція – різні речі. Через те, що в чоловіків неповноцінна “сировина” (сперма), збільшується кількість бездітних родин. У 48 – 52 відсотках випадків причиною непліддя є стан здоров’я чоловіка.
У тій же Європі нормальним явищем є те, що жінки регулярно відвідують гінеколога, а чоловіки – уролога. А в нас лише жінки признаються, що бувають на прийомі в гінеколога, а чоловіки соромляться того, що зверталися до уролога. Необхідно усвідомити: огляд урологом чи андрологом – це безпека здоров’я, а не приниження чоловічої гідності.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.2480 / 4.07MB / SQL:{query_count}