Як доглядати жирне волосся?

“У спекотні дні моє волосся набагато швидше жиріє. Користуюся спеціальним шампунем, втираю бальзам, мию голову ледь не щодня, але нічого не допомагає. Порадьте, будь ласка, як можна зарадити цій проблемі та які засоби використовувати?”

Зоряна Пинда, м. Львів


Марта Коломойцева, косметолог-дерматолог:
– Корені волосин закупорюються через надмірне вироблення шкірного жиру. Це може призвести до появи лупи і випадіння волосся. Причинами надмірної жирності волосся є спадковість, нераціональне харчування, вплив лікарських засобів або неправильний догляд. Волосся швидко масніє й через зміну клімату, тривалий стрес, пересушування. 
Існує думка, що часте миття голови стимулює вироблення шкірного жиру. Це не так! Навпаки, жирне волосся треба мити часто, за необхідності – щодня. Для жирного волосся підійдуть шампуні з екстрактами кропиви, шавлії, мати-й-мачухи, лепехи, морських водоростей, ті, що містять протеїни, вітаміни А і D, цинк, а також спеціальні лікувальні. Перед миттям волосся хоча б раз на тиждень звечора в шкіру голови варто втирати кисле молоко, зав’язати голову хусткою, а вранці ретельно змити. Ефективним є й втирання у корені волосся перед миттям голови соку алое. При регулярному використанні ці народні засоби покращать структуру масного волосся – воно стане м’яким, еластичним і легко розчісуватиметься.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.7736 / 4.07MB / SQL:{query_count}