Чи не зашкодить дитині авіапереліт?

“Наступного місяця я і чоловік плануємо взяти відпустки. Разом із чотирирічним сином маємо намір відвідати Болгарію. Їхати автобусом з малою дитиною не хочемо, бо дорога неблизька. А летіти літаком відмовляють батьки, мовляв, ті ж перепади тиску можуть погано вплинути на вушка дитини. Скажіть, будь ласка, чи й справді діти важко переносять авіаперельоти?”

Олена Катрук, м. Львів


Зіновія Косевич, отоларинголог:
– Багато хто з батьків боїться брати дітей у авіаподорож, але такий страх невиправданий. Вік дитини не може бути перешкодою для перельотів. До речі, сідати у літак з немовлятами значно легше і простіше, аніж із три- або чотирирічними непосидьками. 
Та якщо в дитини нежить, підвищена температура тіла чи болять вушка – авіамандрівку краще відкласти. Якщо ж дитина цілком здорова – боятися нічого.
Буває, що при зльоті чи посадці маленькі діти раптом починають плакати і скаржитися на біль у вухах. Заспокоїти немовля може мати, приклавши його до грудей. Старшим діткам варто дати пляшку з водою чи соком, які треба пити маленьким ковтками. Стане в пригоді й льодяник.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3881 / 4.07MB / SQL:{query_count}