Китай оголосив загальнонаціональну тривогу через смертельний вірус

У Китаї оголосили загальнонаціональну тривогу у зв'язку з розповсюдженням в країні ентеровірусу-71, від якого тільки в одному місті Фуян (провінція Аньхой), померли 22 дитини, повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на газету "Чайна дейлі".

ykol2.jpgУ Китаї оголосили загальнонаціональну тривогу у зв'язку з розповсюдженням в країні ентеровірусу-71, від якого тільки в одному місті Фуян (провінція Аньхой), померли 22 дитини, повідомляє ИТАР-ТАСС з посиланням на газету "Чайна дейлі".

Стало відомо, що в осередку інфекції – місті Фуян, за офіційними даними, налічується 3763 хворих.

Всього ж у п'ятнадцяти містах провінції ентеровірусом-71 заразилось понад 4,5 тис. дітей, переважно віком до шести років.

За даними міністерства охорони здоров'я КНР, є вірогідність подальшого поширення інфекції у червні та липні.

Крім того, фахівці побоюються того факту, що ентеровірус-71 вже перекинувся на низку інших районів країни, де також були зафіксовані сотні випадків зараження. Йдеться про провінції Хенань, Хубей, Чжецзян, Шеньси та Гуандун. В останньому регіоні від захворювання, спричиненого ентеровірусом, вже померло троє дітей.

Нагадаємо, що 2 травня представники органів охорони здоров'я Китаю повідомляли, що ще майже 600 дітей заразилися шлунково-кишковим вірусом, який забрав на той час життя 20 людей.

Захворювання у багатьох випадках супроводжується лихоманкою, болем голови, болями в черевній ділянці, нудотою і блювотою. Проте у разі потрапляння у кров вірус здатний вражати різні органи, спричиняючи серйозні, а іноді й смертельні захворювання.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3897 / 3.97MB / SQL:{query_count}