Задля гарної постави

Щоби мати гарну поставу, не відчувати болю в хребті, належить дбати про себе. Ось п’ять головних порад на щодень

Щоби мати гарну поставу, не відчувати болю в хребті, належить дбати про себе. Ось п’ять головних порад на щодень

1. Станьте коло стіни, намагаючись торкатися її одночасно потилицею, плечима, лопатками, сідницею і п’ятами. У такому положенні спробуйте простояти хоча б хвилину. То тільки так здається, що вправа проста. У цей момент ваше тіло буде таким напруженим, що вам захочеться вже через 15 секунд сісти будь-де.

Потім  у такому ж положенні, в якому стояли біля стіни, відійдіть від неї. Гляньте у дзеркало: це і є правильна постава. Так належить ходити завжди! Кілька разів на день виправляйте цією вправою свою поставу, щоб ваші м’язи звикли до такого положення тіла.

 

 2. Не закладайте ногу на ногу, бо це порушує не лише циркуляцію крові (під колінами проходять великі кровоносні судини), а й може призвести до захворювань статевих органів. Не сідайте надто різко, не падайте в м’яке крісло – це призводить до руйнування міжхребцевих дисків та болю в хребті. Сідайте легко і м’яко, хребет при цьому має бути витягнутим, шия пряма, а погляд спрямований трішки вгору.

 

 3. Змінюйте позу кожні 10 хвилин (на той випадок, якщо вам доводиться довго стояти). Спирайтеся то на ліву ногу, то на праву, щоб навантаження (вага тіла) розподілялося рівномірно. Намагайтеся ходити на місці, потягуйтеся, робіть глибокий вдих – так ви менше втомлюватиметеся.

 

 4. Піднімаючи щось важке, обіпріться рукою об що-небудь, аби не створювати надмірного навантаження на хребет. За можливості візьміть, наприклад, коробки чи валізи в обидві руки. Беручи тягар, зігніть ноги в тазостегновому і колінному суглобах. При цьому спину тримайте рівно!

 

 5. Не стримуйте емоцій. Бо, як не дивно, від цього також залежить здоров’я хребта: коли у вас поганий настрій, тонус крові змінюється, і це призводить до погіршення кровообігу в спині та виникнення больових відчуттів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7495 / 4.06MB / SQL:{query_count}