Безкоштовні операції

Дочекалися: нарешті львів'­ян, що потрапили до лікарні, безплатно забезпечують усіма необхідними ліками. Проте мусимо розчарувати значну частину хворих: таку увагу і турботу проявляють не до всіх, а лише до тих, хто є членом "Галицької лікарняної каси".

oper.jpg 

Дочекалися: нарешті львів'­ян, що потрапили до лікарні, безплатно забезпечують усіма необхідними ліками. Проте мусимо розчарувати значну частину хворих: таку увагу і турботу проявляють не до всіх, а лише до тих, хто є членом "Галицької лікарняної каси".

У Львівській обласній клі­нічній лікарні, в отоларингологічному відділенні, нині перебуває мешканець Золочівського району Євген Д., якому зробили дві операції на горлі.

Він став першим пацієнтом, якому всі потрібні для проведення операцій і лікування медикаменти закупили за рахунок лікарняної каси. Чоловік після операцій не міг довго розмовляти, але "Пошті" вдалося трохи поспілкуватися з ним.

- Спершу я не дуже-то вірив, що у нас під час хвороби можна розраховувати на сторонню допомогу, - розповів "Пошті" пан Євген. - Але сестра, яка першою вступила до "Галицької лікарняної каси", почала агітувати всю родину й мене у тому числі. Я не відразу погодився, бо хіба про щось погане думаєш, коли почуваєшся здоровим. У червні сестра мене таки вмовила. Членські внески не такі вже й великі - 20 грн на місяць. Наразі я сплатив 80 грн членських внесків.

Пан Євген тоді й подумати не міг, що всього через чотири місяці опиниться на лікарняному ліжку. Коли почалися проблеми з голосом, спершу думав, що, може, застудився, випив чогось холодного. Та голос усе більше хрипів. Тож чоловік подався до районної лікарні. Там оглянули пацієнта й скерували на обстеження до Львова. Виявилося, що йому потрібно терміново лягати на операційний стіл.

Рідні пана Євгена зателефонували до лікарняної каси й повідомили, в яке відділення поклали пана Євгена. Хвилин через 20 до нього прийшов лікар-експерт лікарняної каси, і вони разом пішли до лікаря, який лікує.

- Я виписав усі потрібні хворому ліки, і їх невдовзі принесли, - розповів "Пошті" доцент кафедри отоларингології Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького Юрій Бариляк. - Такий підхід мені подобається, адже хворого значно легше лікувати, якщо він має всі потрібні медикаменти.

На яку суму закуплено ліків, пан Євген навіть не знає. Забезпечення медикаментами взяв на себе лікар-експерт лікарняної каси, який постійно спіл­кується з лікарем, що лікує хворого.

Як повідомив "Пошті" заступник керівника медичного відділу "Галицької лікарняної каси" Тарас Кирик, панові Євгенові наразі закуплено ліків майже на 700 грн. Якщо для остаточного одужання потрібні будуть ще ліки, їх також придбають за рахунок лікарняної каси. Лікування у стаціонарі, за словами Тараса Кирика, потребують й два інші члени лікарняної каси. Щойно вони потраплять до лікарні, всі медикаменти, які їм потрібні, також придбають за кошт лікарняної каси.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2654 / 3.98MB / SQL:{query_count}