Недуга кладе в ліжко

Незначне перевищення епідпорогу сьогодні є лише у Мостиському районі

Незначне перевищення епідпорогу сьогодні є лише у Мостиському районі

У Львові та Львівській області лабораторно вірус грипу ще не виділили у жодному випадку. Усі захворювання, що реєструють медики, викликані аденовірусами або ж вірусами парагрипу. Про це “Пошті” розповіла в. о. завідувача епідвідділу Львівської обласної СЕС Валентина Косоловська.

За її словами, станом на цей тиждень у Львові на ГРВІ захворіло 3 627 осіб. “Інтенсивний показник становить 49,9 за епідпорогу 90,3. Тобто загальний епідпоріг по місту не перевищений у жодній віковій групі, – каже лікар СЕС. – Питома вага хворих дітей до 14 років становить 50,4%. Цього тижня, на відміну від попереднього, кількість хворих зросла лише приблизно на сотню випадків, що майже не позначилося на показниках захворюваності”.

У Львівській області також спостерігається незначний ріст захворюваності – приблизно на 60 випадків більше, порівняно з попереднім тижнем.

“Цього тижня зареєстровано 9 088 випадків, а ось попереднього – 

9 028 випадків. Епідеміологічний поріг в області не перевищений, хоча незначне перевищення спостерігається у Мостиському районі Львівської області. Питома вага захворілих дітей до 14 років становить 59,6%”, – зазначила Валентина Косоловська.

До речі, за інформацією Центру грипу та ГРВІ Цент­ральної СЕС МОЗ України, загальні показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищили епідемічні пороги в жодному регіоні України та перебувають в межах від 0,6 % у Дніпропетровській до 73,2 % у Івано-Франківській областях. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8444 / 4.07MB / SQL:{query_count}