вісім хвороб, перед якими медицина безсила

Існують захворювання, які важко діагностувати.

Існують захворювання, які важко діагностувати.

Але навіть коли правильний “вердикт” винесено, навіть лікарі не завжди знають, що з ними робити. Медики склали список таємничих хвороб, про які фахівці мало що знають, пишуть Українські новини.
1. СНІД. Був ідентифікований двадцять п’ять років тому. Проте досі не існує ефективних способів лікування.
2. Хвороба Альцгеймера. Проявляється по-різному в різних людей. Точні причини захворювання не з’ясовано. Це одна із причин відсутності ліків від цієї хвороби.
3. “Банальна” застуда. Як відомо, якщо її лікувати, вона пройде за сім днів, а якщо ні, то за тиждень. Не лікується жодним із відомих антибіотиків. Єдине, що може допомогти зцілити застуду, – час і курячий бульйон.
4. Пташиний грип. Показник смертності – 50%. Причина – контакт з інфікованими птахами.
5. Хвороба Піка. Люди з таким діагнозом одержимі бажанням їсти багнюку, папір, глину, клей. Причини не виявлено. Ліків немає.
6. Шизофренія. Вважається одним із найзагадковіших психічних розладів. Хворий не здатний відрізнити вигадки від реальності.
7. Хвороба Крейтцфельда – Якоба. Рідкісна форма розладу головного мозку, більш відома як “коров’ячий сказ”. Ймовірною причиною вважається заражена специфічними вірусами яловичина. Завжди закінчується фатально.
8. Синдром хронічної втоми. Симптоми не пояснені з медичної точки зору.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0965 / 4.07MB / SQL:{query_count}