У Донецьку спорудили пам’ятник Ахметову

У Донецьку, в парку ім. Щер­­бакова, з'явився пам'ятник "Добрий Ангел Світу", на якому увічнили імена прославлених меценатів минулого і сьогодення, повідомляє інтернет-видання "Остров".

ahmet.jpgУ Донецьку, в парку ім. Щер­­бакова, з'явився пам'ятник "Добрий Ангел Світу", на якому увічнили імена прославлених меценатів минулого і сьогодення, повідомляє інтернет-видання "Остров".

На монументі золотими літерами вказали, що "Добрий Ангел Миру" втілює злиття різних сфер нашого життя на основі вищого людського закону - Закону Милосердя і Добра. Це унікальний символ єднання людей різних національностей, різних конфесій, представників різних держав".  Перший монумент  "Добрий Ангел Миру" з'явився у Москві. А вже цього року такі скульптури, окрім України, з'являться у Киргизстані, Панамі і Греції.

Центром монументу є гранітна колона, над якою постала золота фігура Ангела. У руках Ангела голуб - символ Миру і Надії. Колона має шестигранну основу. На фронтальній грані розмістили інформацію про українських меценатів минулого та позаминулого сторіччя Василя Тарновського (1837-1899), Фадея Рильського (1841-1902), Миколу Терещенка (1819-1903) та  Богдана Ханенка (1848-1917). А от плиту із протилежного боку цілком зайняла одна особа - тут викарбували напис великим шрифтом "Ахметов Рінат Леонідович, Президент ФК "Шахтар", президент благодійного фонду "Розвиток України", почесний громадянин міста Донецьк".

Над прізвищем Ахметова вказали, що "пам'ятник "Добрий Ангел Миру" - данина глибокої шани тим, хто добрими справами залишив яск­равий слід в історії України і Донецького краю".

На пам'ятнику також вказали прізвища авторів художньої концепції - заслужених художників Російської Федерації Петра Стронського і Олега Олейника.

ahmet2.jpg

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4976 / 4.07MB / SQL:{query_count}