Кілометри без реклами

Державна служба автомобільних доріг має намір заборонити рекламу вздовж доріг загального користування

Державна служба автомобільних доріг має намір заборонити рекламу вздовж доріг загального користування. Відповідний законопроект днями винесено на громадське обговорення. Необхідність його прийняття, вважають у відомстві, зумовлена великою кількістю рекламних щитів, що “негативно впливає на сприйняття водіями дорожньої ситуації та відволікає від керування транспортними засобами, створює передумови до виникнення дорожньо-транспортних пригод”.

У пояснювальній записці до законопроекту також наголошується, що ухвалення такого документа у країнах Європи свого часу дозволило суттєво зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод. Окрім того, кажуть в Укравтодорі, проект закону належить до пріоритетних законодавчих актів, що потребують адаптації до законів Євросоюзу.

Сьогодні залишається чинною Європейська угода про міжнародні автомагістралі від 15 листопада 1975 року, згідно з якою розміщення рекламних щитів обабіч автодоріг міжнародного призначення заборонено. Ця угода, кажуть шляховики, є обов’язковою до виконання, а тому на відповідних дорогах слід заборонити будь-яку рекламу. “На всіх інших автомобільних дорогах будуть індивідуально визначатися технічні умови для подальшої видачі дозволу у встановленому законодавством порядку”, – повідомляє прес-служба відомства. Проект закону обговорюватимуть місяць.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.4362 / 4.07MB / SQL:{query_count}