Під асфальт в окріп

В Оболонському районі Києва 68-річна жінка в неділю провалилася під асфальт. Пенсіонерка провалилася у киплячу воду, яка кілька днів підмивала покриття у дворі будинку на вул. Дубровицькій

В Оболонському районі Києва 68-річна жінка в неділю провалилася під асфальт. Пенсіонерка провалилася у киплячу воду, яка кілька днів підмивала покриття у дворі будинку на вул. Дубровицькій.

Мешканці стверджують, що кілька днів поспіль телефонували в ЖЕК, скаржачись на те, що з тріщин в асфальті сочиться гаряча вода. Але ніхто не звертав уваги на скарги.

Постраждалу відвезли в Київський опіковий центр при міській лікарні №2. За словами лікарів, жінка у важкому стані, у неї шок і вона перебуває у відділенні реанімації опікового центру.

Зазначимо, що такі випадки не поодинокі у столиці. Наприклад, у січні поточного року літня жінка під час прогулянки з собакою впала у відчинений каналізаційний люк, температура води в якому була 90 градусів. У сутінках літня жінка не помітила відчинені каналізаційні люки. Пес впав у яму та потягнув за собою хазяйку. Їй в останній момент вдалося зачепитися та не потонути.

Жінка отримала опіки ніг. Собака помер одразу. Зі слів очевидців, тіло пса було все у крові: тварина зварилася заживо.

Каналізаційні люки відкрили робітники, які неподалік лагодили систему водопостачання в середній школі. Але жодної огорожі біля відчинених люків не поставили.

Іван Вишневий
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.5217 / 4.06MB / SQL:{query_count}