Спека зупиняє поїзди

Через аномальну спеку Укрзалізниця може тимчасово обмежити швидкість руху поїздів. У прес-службі Укрзалізниці зазначили, якщо рейки нагріватимуться до температури вище 50 градусів за Цельсієм, будуть видаватися попередження про тимчасове обмеження швидкості руху потягів до 60 км/год

Через аномальну спеку Укрзалізниця може тимчасово обмежити швидкість руху поїздів. У прес-службі Укрзалізниці зазначили, якщо рейки нагріватимуться до температури вище 50 градусів за Цельсієм, будуть видаватися попередження про тимчасове обмеження швидкості руху потягів до 60 км/год. “Робиться це з метою безпеки, щоб уникнути аварій”, – наголосили в Укрзалізниці.

За словами шляховиків, перегрів рейок може призвести до будь-яких аварій, аж до сходу вагона з рейок. “При температурі повітря +31 за Цельсієм рейки розігріваються до +51 градуса. Рейки можуть деформуватися, і, якщо навіть на кілька міліметрів зрушать убік, біди не уникнути”, – відзначив один з шляховиків, пише ТСН.

В Укрзалізниці неофіційно говорять, що спека найменше небезпечна для Криму, де рейки розраховані на високі температури, а от в інших регіонах країни швидкість руху потягів буде під більш жорстким контролем.

“У середньому пасажирські поїзди їдуть зі швидкістю 100 – 120 км/год., а деякі нові колії, наприклад, з Києва до Харкова, взагалі розраховані на швидкість до
160 км/год.” – повідомив один зі співробітників Укр­залізниці.

“Зрозуміло, що зниження швидкості до 60 км/год. може призвести до перегляду графіків денних поїздів, але запізнення, якщо і буде, то на 10 – 15 хвилин, не більше”, – додав він.

За словами провідників, графік поїзди наганятимуть, наприклад, за рахунок скорочення часу стоянок. Вони зазначають, що це найбезпечніший варіант.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7680 / 4.07MB / SQL:{query_count}