Кривий Ріг іде під землю

Науково-дослід­ний гірничорудний інститут Кривого Рогу прогнозує динаміку подальшого розвитку зони обвалення на шахті “Орджонікідзе” у Дніпропетровській області

Науково-дослід­ний гірничорудний інститут Кривого Рогу прогнозує динаміку подальшого розвитку зони обвалення на шахті “Орджонікідзе” у Дніпропетровській області. Про це повідомляє прес-служба МНС України.

Житлові будинки при цьому перебувають поза можливою зоною обвалення, зазначили у прес-службі. Наслідки обвалення уточнюють.

Як повідомлялося, в неділю на шахті “Орджонікідзе” в місті Кривий Ріг стався вибух. У результаті загинув водій автомобіля, який перебував над територією обвалення ґрунту, викликаного вибухом. Людей на момент вибуху в шахті не було. У результаті вибуху половина житлового селища опинилася в зоні обвалення. За словами очевидця, під землю провалилося кілька будівель, пожежна частина, автостоянка.

У МНС відзначили, що під час виконання планових підривних робіт на глибині 447 м сталося обвалення ґрунту на території промислового майданчика. Площа – близько 16 га, глибина – від 10 до 80 м, еквівалент вибухівки – 64 тонни. В результаті обвалу ґрунту в провалі виявилися 4 автомобілі, в одному з яких був водій.

Іван Вишневий

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1872 / 4.06MB / SQL:{query_count}